-25 %
Крушка OSRAM W1W, 24V, 1W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2341 K10SZT
7.98€ (15.61лв.)
5.98€ (11.70лв.)
Без данък: 5.98€ (11.70лв.)
Описание
Крушка W1W,
24V, 1W, тип фасунга: W2X4,6D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W1W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 1 W |
| Тип фасунга | W2X4.6D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |