-25 %
Крушка OSRAM W16W, 12V, 16W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR921 K10SZT
7.41€ (14.49лв.)
5.56€ (10.87лв.)
Без данък: 5.56€ (10.87лв.)
Описание
Крушка W16W,
12V, 16W, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
цветна температура (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: W16w w2.1x9.5d
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, са издръжлив и рентабилен. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W16W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |