- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2721 K10SZT
Описание
Крушка
W1,2W, 12V, 1,2W, тип фасунга: W2X4,6D, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: W2x4.6d, T3
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, са издръжлив и рентабилен. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Информация
за продукта
Референтно
приложение 2721 на Tellimuse
(специфично
за категория и продукт): входна мощност на допълнителни
електрически
данни на крушка 1,22 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 1,20 W
тестово напрежение 13,5 V входно електричество ±15%
фотометрични
данни
светлинен
поток 7,5 lm
толеранс на
светлинния поток ±20%
размери и
тегло
диаметър 5
mm
Тегло на
продукта 0,40 g
дължина 20,0
mm
време на
работа живот
B3 500 h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W1.2W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.2 W |
| Тип фасунга | W2X4.6D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 7.5lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |