-25 %
Крушка OSRAM W1,2W, 12V, 1.2W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2721-02B
1.33€ (2.60лв.)
1.00€ (1.96лв.)
Без данък: 1.00€ (1.96лв.)
Описание
Крушка
W1,2W, 12V, 1,2W, тип фасунга: W2X4,6D, количество: 2 бр..
Серия:
оригинално
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: W2x4.6d,T3
OSRAM
ORIGINAL LINE халогенни крушки с убедителна производителност, те са издръжливи
и струват - ефективен. отлично съотношение цена/качество, надеждно OEM
(оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W1.2W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.2 W |
| Тип фасунга | W2X4.6D |
| Тип крушка | Халоген / С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |