-25 %
Крушка OSRAM T4W, 24V, 4W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3930 TSP NG K10SZT
9.20€ (17.99лв.)
6.90€ (13.50лв.)
Без данък: 6.90€ (13.50лв.)
Описание
Електрическа
крушка (Картон 10 бр.) T4W 24V 4W BA9S Truckstar Pro NextGen
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | T4W |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 4 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |