-25 %
Крушка OSRAM T4W, 12V, 4W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3893 K10SZT
5.32€ (10.41лв.)
3.99€ (7.80лв.)
Без данък: 3.99€ (7.80лв.)
Описание
Крушка T4W,
12V, 4W, тип фасунга: BA9S, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Ba9s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни . отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | T4W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 4 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |