- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64327-01B
Описание
Крушка S2,
12V, 35W, тип фасунга: BA20D, количество: 1 бр..
Икономически
ефективни оригинални резервни части за мотоциклети
Лампите за
мотоциклети OSRAM ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, здрави са и рентабилни. Употреба (конкретна категория
и продукт) Електрическа крушка за халогенни фарове
Електрически
данни
Номинално
напрежение 12,0 V
Номинална
мощност 35/35 W
Тестово
напрежение 13,2 V
Фотометрични
данни
Светлинен
поток 820 lm
Толеранс на
светлинния поток ±15%
Теглилки и
мерки
Дължина 71,0
мм
Диаметър
14,7 мм
Тегло на
продукта 13.30гр
Съдържание
на кашон 10
Живот
Продължителност
на живот B3 100 / 200 h
Продължителност
на живот Tc 180 / 400 h
Допълнителни
данни за продукта
База
(стандартно обозначение) BA20d
Характеристики
Технология
HAL
Сертификати
и стандарти
ЕКГ
категория S2
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | S2 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | BA20D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 820lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |