- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64327-
Описание
Крушка S2,
12V, 35W, тип фасунга: BA20D, количество: 1 бр..
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64327
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 40 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 35/35 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 650/465 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
дължина 71,0
mm
диаметър
14,7 mm
тегло на
продукта 13,30 g
време на
работа
живот B3 100
/ 200 h
експлоатационен
живот Tc 180 / 400 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | S2 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | BA20D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 650/465lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |