- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5009 K10SZT
Описание
Крушка
RY10W, 12V, 10W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: BAU15S, линия:
Standard, количество: 10 бр..
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество. входна мощност
на
електрически
данни 10 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 10,00 W толеранс на
входящата електроенергия ±10% тестово напрежение 13,5 V фотометрични данни
светлинен поток 75 lm толеранс на светлинен поток ±20% размери и тегло дължина
37,5 mm диаметър 16,0 mm тегло на продукта 5,50 g работа време експлоатационен
живот B3 350 h експлоатационен живот Tc 800 h Допълнителна информация за
продукта базов модел (тип основа) BAU15s
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Оранжев |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | RY10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 75lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |