- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5626 K10SZT
Описание
Крушка R5W,
24V, 5W, тип фасунга: BA15D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
Оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 24V
температура
на цвета на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Ba15d
рентабилни
оригинални крушки за камиони Osram Original серия.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 5626
приложение
(категория и специфичен продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 7 W
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 5,00 W
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
тестово
напрежение 28,0 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 50 lm
толеранс на
светлинен поток ± 25%
размери и
тегло
дължина 37,5
mm
диаметър
16,0 mm
тегло на
продукта 7,00 g
време на
работа
експлоатационен
живот B3 80 h
експлоатационен
живот Tc 250 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | BA15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |