- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5007 K10SZT
Описание
Крушка R5W,
12V, 5W, тип фасунга: BA15S, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Ba15s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни . отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
Референтно
приложение 5007 на Tellimuse
(специфично
за категория и продукт): входна мощност на допълнителни
електрически
данни на крушка 5 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 5,00 W
напрежение за изпитване 13,5 V входно електричество ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 50 lm
толеранс на
светлинния поток ±20%
размери и
тегло
диаметър
16,0 mm
Тегло на
продукта 5,50 g
дължина 37,5
mm
време на
работа
живот B3 350
h
живот Tc 800
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |