- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64198 SB-
Описание
Крушка R2,
12V, 60/55W, тип фасунга: P45T, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
Висока
мощност с допълнителна мощност и крушка само за случайна употреба. забранено
движение по пътищата.
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са пейзажни лампи с висока мощност и допълнителна
мощност. тези издръжливи и многофункционални крушки показаха отлична яркост
дори на най-трудния терен: päästetunyused, строителни и транспортни работни
места, селско и горско стопанство. тези продукти не са ECE сертифицирани и не
могат да се използват на открито по открити пътища. Използването по открити
пътища променя валидността както на лиценза, така и на застраховката. някои
страни забраняват продажбата и употребата на техните продукти. За информация за
Oma Riigi, моля, свържете се с вашия местен дилър.
Информация
за продукта
Tellimuse
справка 64198SB
Тип продукт
(терен срещу магистрала) с терен ≙ H4
диапазон на
употреба (специфичен за категория и продукт) халогенен фар
електрически
данни
входна
мощност 75/68 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 60/55 W
изпитвателно
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1650lm /1000 lm
толеранс на
светлинния поток ±12 / ±15%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
диаметър
17.0 mm
Тегло на
продукта 21.70 g
дължина 80.0
mm
време на
работа
живот B3 250
/ 400 h
живот Tc 450
/ 800 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R2 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/60 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P45T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650lm/1000lm |
| Опаковка | Кутия |