- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64183-
Описание
Крушка R2,
12V, 45/40W, тип фасунга: P45T, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: R2
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен номер
за поръчка 64183
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 57/51 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 45/40 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1030/675 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
диаметър
17,0 mm
тегло на
продукта 22,40 g
дължина 82,0
mm
време на
работа
живот B3 250
/ 400 h 1)
живот Tc 500
/ 1200 h 1
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R2 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 45 W/40 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P45T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1030/675lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |