- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5637 TSP NG K10SZT
Описание
До
2,5 пъти по-дълъг експлоатационен живот и до 120% по-ярка светлина!
Най-ефективните крушки за шофиране и индикатори на
OSRAM за камиони. TRUCKSTAR PRO Next Gen - най-ярките крушки за шофиране и
мигачи на OSRAM с отлично съотношение цена-качество. много бърз експлоатационен
живот, до 120% повече светлина в сравнение със стандартните крушки и отлична
устойчивост на вибрации. тези 24-волтови автомобилни крушки са подходящи за
тежки приложения, като намаляват времето за престой и разходите за автопарк.
Крушката TRUCKSTAR PRO Next Gen е подходяща за тежки приложения благодарение на
много високата си устойчивост на вибрации. благодарение на тяхната впечатляваща
яркост и двойно по-дълъг експлоатационен живот (в сравнение със стандартна
крушка), тези крушки подобряват видимостта и по този начин безопасността на
шофьорите в движението.
до 2,5 пъти по-дълъг експлоатационен живот
по-малко време за престой и разходи за оборудване в
сравнение със стандартните крушки
до 120% по-ярка светлина
повече светлина - опасностите и препятствията се
откриват още по-бързо и препятствията се реагират по-бързо
много добра устойчивост на вибрации
подходяща за тежки приложения
светлинен поток (lm):
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R10W |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |