-25 %
Крушка OSRAM R10W, 12V, 10W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5008-02B
1.23€ (2.41лв.)
0.92€ (1.80лв.)
Без данък: 0.92€ (1.80лв.)
Описание
Серия:
оригинално
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен ток
(лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Ba15s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |