- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7507 ULT-02B/EA
Описание
Крушка
PY21W, 12V, 21W, тип фасунга: BAY15D, линия: Ultra Life, количество: 2 бр..
Серия:
Ultralife
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот: 4
пъти по-дълъг от стандартна крушка
основен
модел / тип: издръжлива крушка Bau15s
с
експлоатационен живот до 4 пъти по-дълъг от стандартната крушка. ULTRA LIFE са
издръжливи автомобилни крушки.. автомобилните крушки издържат до 100 000 км.
Ето защо са идеални за често шофиране.. Модерен дизайн със сребрист връх.
Спестява ви време и не се налага да сменяте крушките толкова често.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчката 7507ULT
предназначение
(специфична категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 25 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21,00 W
толеранс на
захранващото напрежение ±6%
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 280 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
размери и
тегло
дължина 52,5
mm
диаметър
25,0 mm
тегло на
продукта 8,06 g
време на
работа живот
B3 500 h
живот Tc
1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PY21W |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 280lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |