-25 %
Крушка OSRAM PY21W, 12V, 21W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7507 K10SZT
12.22€ (23.90лв.)
9.16€ (17.92лв.)
Без данък: 9.16€ (17.92лв.)
Описание
Крушка
PY21W, 12V, 21W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: BAU15S, линия:
Standard, количество: 10 бр..
Серия: оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
цветна температура (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Bau15s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни . отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Оранжев |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PY21W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |