-25 %
Крушка OSRAM PSX26W, 12V, 26W, 500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6851
18.97€ (37.10лв.)
14.23€ (27.83лв.)
Без данък: 14.23€ (27.83лв.)
Описание
Крушка
PSX26W, 12V, тип фасунга: PG18,5D-3, линия: Standard, количество: 1 бр..
Захранващо
напрежение
12,0 V
номинална
мощност
26,00 W
напрежение
за изпитване
13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток
500lm
толеранс на
светлинен поток
+10%
размери и
тегло
диаметър
18,5 mm
тегло на
продукта
9,60 g
дължина
46,7 mm
време на
работа
живот B3
500 часа
живот Tc
1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PSX26W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Тип фасунга | PG18.5D-3 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |