- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2504
Описание
Крушка
PSX24W, 12V, 24W, тип фасунга: PG20/7, линия: Original Line, количество: 1 бр..
Серия:
Оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12v
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип:
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна ефективност срещу стандартни
изисквания, са издръжливи и рентабилни. с отлично съотношение цена-качество,
надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 2504
приложение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 25 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 24,00 W
напрежение
за изпитване 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 500 lm
толеранс на
светлинен поток +10%; -15%
размери и
тегло
диаметър
18,5 mm
тегло на
продукта 9,60 g
дължина 46,7
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 500 h
експлоатационен
живот Tc 1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PSX24W |
| Линия | Original Line |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Тип фасунга | PG20/7 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |