-25 %
Крушка OSRAM PS24W, 12V, 24W, 500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5202
18.10€ (35.40лв.)
13.57€ (26.54лв.)
Без данък: 13.57€ (26.54лв.)
Описание
Крушка
PS24W, 12V, 24W, тип фасунга: PG20/3, линия: Original Line, количество: 1 бр..
Приложение
Tellimuse reference 5202 (специфично за категория и продукт): входна мощност на
допълнителни
електрически
данни 25 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 24,00 W напрежение за
изпитване 13,5 V фотометрични данни светлинен поток 500 lm толеранс на
светлинен поток +10%; -20% размери и тегло диаметър 18,5 mm Тегло на продукта
9,60 g дължина 46,7 mm време на работа експлоатационен живот B3 500 h
експлоатационен живот Tc 1000 h Допълнителна продуктова информационна база
(стандартен етикет) PG20-1
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PS24W |
| Линия | Original Line |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Тип фасунга | PG20/3 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |