-25 %
Крушка OSRAM PS19W, 12V, 19W, 350lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5201
19.12€ (37.40лв.)
14.34€ (28.05лв.)
Без данък: 14.34€ (28.05лв.)
Описание
Крушка
PS19W, 12V, 19W, тип фасунга: PG20/1, линия: Original Line, количество: 1 бр..
Електрически
технически данни
входна мощност 20 W
захранващо напрежение 12,0 V
номинална мощност 19,00 W
изпитвателно напрежение 13,5 V
фотометрични данни
светлинен поток 350 lm
толеранс на светлинен поток ±15%
размери и тегло
диаметър 18,5 mm
тегло на продукта 9,60 g
дължина 46,7 mm
време на работа
експлоатационен живот B3 500 h
експлоатационен живот Tc 1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PS19W |
| Линия | Original Line |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Тип фасунга | PG20/1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |