- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2721 MFX K10SZT
Описание
Крушка PBX5,
12V, 1,2W, тип фасунга: BX8,5D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: Bx8,5d
Osram
ORIGINAL LINE car крушките предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
технически
данни
Данни за
продукта
Референтно
приложение Tellimuse 2721MFX
(специфично
за категория и продукт): допълнителна мощност на
електрически
данни за крушка 1,2 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 1,20 W
напрежение за изпитване 13,5 V
толеранс на
входа на електроенергия ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 6,4 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
размери и
тегло
диаметър 5
mm
Тегло на
продукта 1,16 g
дължина 23,5
mm
цветове и
материали
грунд Светло
син
експлоатационен
живот
живот B3 500
h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PBX5 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.2 W |
| Тип фасунга | BX8.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 6.4lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |