- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2721 MF K10SZT
Описание
Крушка PB5,
12V, 1,2W, тип фасунга: B8,5D, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: B8,5d
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и струват - ефективен. отлично
съотношение цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
Референтно
приложение Tellimuse 2721MF
(специфично
за категория и продукт): входна мощност на допълнителни
електрически
данни на крушка 1,2 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 1,20 W
тестово напрежение 13,5 V входно електричество ±10%
фотометрични
данни
светлинен поток
6,4 lm
толеранс на
светлинния поток ±25%
размери и
тегло
диаметър 5
mm
Тегло на
продукта 1,17 g
дължина 23,5
mm
цветове и
материали
грунд Jet
black
време на
работа
живот B3 500
h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PB5 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.2 W |
| Тип фасунга | B8.5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 6.4lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |