- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3156 K10SZT
Описание
Крушка P27W,
12V, 27W, тип фасунга: W2,5X16D, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен): повече светлина: стандартен живот: 1200h
стандартен
модел / тип: P27/7w usa stop Osram ORIGINAL LINE car крушките предлагат
убедителна производителност за стандартните изисквания, издръжливи са и
рентабилни. с отлично съотношение цена-качество, надеждно OEM (оригинален
производител) качество. Информация за продукта Референтно приложение Tellimuse
3156 (специфично за категория и продукт): допълнителна крушка електрически
данни захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 27,00 W напрежение за
изпитване 13,5 V фотометрични данни светлинен поток 402lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P27W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W |
| Тип фасунга | W2.5X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 402lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |