- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3157 K10SZT
Описание
Крушка P27/7W, 12V, 7/27W, тип фасунга: W2,5X16Q,
линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия: оригинално
количество: 10 бр.
напрежение (волт): 12V
цветна температура на светлината (келвин):
светлинен ток (лумен):
повече светлина: стандартен
експлоатационен живот: стандартен
базов модел / тип: W2,5x16Q,P27/7w usa стоп
Plastsokliga
Автомобилните крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат
убедителна производителност спрямо стандартните изисквания, са издръжливи и
рентабилни. с отлично съотношение цена-качество, надеждно OEM (оригинален
производител) качество.
Информация за продукта
референтен номер на поръчка 3157
приложение (специфично за категория и продукт):
допълнителна крушка
електрически технически данни
захранващо напрежение 12,8 V
номинална мощност 27/7 W
напрежение за изпитване 13,5 V
фотометрични данни
светлинен поток 402 lm
размери и тегло
диаметър 26,5 mm
тегло на продукта 7,26 g
дължина 53,3 mm
време на работа експлоатационен
живот Tc 600 / 5000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P27/7W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 7 W/27 W |
| Тип фасунга | W2.5X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 402lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |