-25 %
Крушка OSRAM P27/7W, 12V, 7/27W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3757AK K10SZT
34.00€ (66.50лв.)
25.50€ (49.87лв.)
Без данък: 25.50€ (49.87лв.)
Описание
Описание
лампа p27/7w OSRAM OSR3757 K10SZT
Допълнителна
крушка, 10 бр., P27/7W, 12V, макс. 27/7W светъл цвят Оранжев тип фасунга
W2.5X16D американски автомобили.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P27/7W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W/7 W |
| Тип фасунга | W2.5X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |