-25 %
Крушка OSRAM P27/7W, 12V, 7/27W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3757 K10SZT
36.81€ (71.99лв.)
27.61€ (54.00лв.)
Без данък: 27.61€ (54.00лв.)
Описание
Крушка
P27/7W, 12V, 7/27W, цвят на светлина: оранжев, тип фасунга: W2,5X16D, линия:
Standard, количество: 10 бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P27/7W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 27 W/7 W |
| Тип фасунга | W2.5X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |