- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7511 TSP K10SZT/EA
Описание
Крушка P21W,
24V, 21W, тип фасунга: BA15S, линия: Truckstar Pro Plus 100%, количество: 10
бр..
Серия:
Диадема
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: до 2 пъти по-дълъг експлоатационен живот в сравнение със стандартните
крушки
базов модел
/ тип:
хромирана
дизайнерска крушка Bau15s. Автомобилните крушки Osram DIADEM излъчват жълта или
червена светлина само когато работят - което ги прави перфектната, атрактивна
светлинна добавка за халогенни и ксенонови светлини. в други случаи те са почти
невидими и нямат досадни цветови ефекти. Крушките DIADEM CHROME са идеални за
всички светлинни индикатори с прозрачни стъкла. в допълнение, 2 пъти по-дълъг
експлоатационен живот в сравнение със стандартните крушки.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 7507DC
предназначение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 25 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21,00 W
изпитвателно
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±6%
фотометрични
данни
светлинен
поток 280 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
размери
& тегло
диаметър 25,
0 mm
тегло на
продукта 8,00 g
дължина 52,6
mm
време на
използване
експлоатационен
живот B3 100 h
експлоатационен
живот Tc 250 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | Truckstar Pro Plus 100% |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 280lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |