- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7506-02B
Описание
Крушка P21W,
12V, 21W, тип фасунга: BA15S, линия: Standard, количество: 2 бр..
Употреба
(конкретна категория и продукт) Допълнителна крушка
Еквивалентен
на Philips 12498
Електрически
данни
Консумирана
мощност 25 W
Номинално
напрежение 12,0 V
Номинална
мощност 21.00 W
Тестово
напрежение 13,5 V
Толеранс на
входната мощност ±6%
Фотометрични
данни
Светлинен
поток 460 lm
Толеранс на
светлинния поток ±15%
Теглилки и
мерки
Диаметър
26,5 мм
Тегло на
продукта 7,69 g
Дължина 52,5
мм
Съдържание
на кашон 10
Живот
Продължителност
на живот B3 250 h
Продължителност
на живот Tc 500 h
Допълнителни
данни за продукта
Цокъл
(стандартно обозначение) BA15s
Характеристики
Технология
AUX
Сертификати
и стандарти
ЕКГ
категория P21W
Знак за
одобрение - одобрение E1 одобрение
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 460lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |