-25 %
Крушка OSRAM P21W, 12V, 21W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7506 K10SZT
6.39€ (12.50лв.)
4.79€ (9.37лв.)
Без данък: 4.79€ (9.37лв.)
Описание
Крушка P21W,
12V, 21W, тип фасунга: BA15S, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Ba15s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и са рентабилни . отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |