- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7537 TSP K10SZT
Описание
Крушка
P21/5W, 24V, 5/21W, тип фасунга: BAY15D, линия: Truckstar Pro Plus 100%,
количество: 10 бр..
Серия:
Truckstar pro
Количество в
опаковката: 1.
напрежение
(волт): 24V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 440lm /40 lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: изключително дълъг експлоатационен живот
базов модел
/ тип: Bay15d
Osrami
най-мощната халогенна крушка за камион.
Крушките
Truckstar PRO са най-ярките халогенни крушки на Osram за камиони с отлично
съотношение цена-качество.
• до 100%
по-ярка от стандартна крушка.
•
Изключително дълъг експлоатационен живот.
• много
висока устойчивост на вибрации,
тези
24-волтови автомобилни крушки са идеални за професионални шофьори, като в
същото време намаляват времето за престой и разходите за автопарк. Крушката
Truckstar PRO е подходяща за тежки приложения благодарение на много високата си
устойчивост на вибрации. благодарение на тяхната впечатляваща яркост и повече
от два пъти по-дълъг експлоатационен живот в сравнение с конвенционалните
крушки, тези крушки за кола подобряват вашата безопасност, докато шофирате по
пътя.
Информация
за продукта
Tellimuse
справка 7537TSP
предназначение
(специфична категория и продукт): допълнителна крушка входна мощност
на
електрически данни 28 / 10 W захранващо напрежение 24,0 V номинална мощност
21/5 W толеранс на входяща електроенергия ±6 / ±10% тестово напрежение 28,0 V
фотометрични данни светлинен поток 440lm /40 lm толеранс на светлинния поток ±
15 / ±20% размери и тегло дължина 52,5 mm диаметър 25,0 mm Тегло на продукта
10,00 g време на работа експлоатационен живот B3 100 / 1000 h експлоатационен
живот Tc 200 / 2000 h Допълнителна информация за продукта базов модел / база
(стандарт) BAY15d
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Truckstar Pro Plus 100% |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W/21 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 440lm/40lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |