-25 %
Крушка OSRAM P21/5W, 24V, 5/21W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7537 TSP NG K10SZT
12.94€ (25.31лв.)
9.70€ (18.97лв.)
Без данък: 9.70€ (18.97лв.)
Описание
крушка
(опаковка от 10 бр.) P21/5W 24V 5/21W BAY15D Truckstar Pro NextGen.
тип
светлина: P21/5W
напрежение
[V]: 24
номинална
мощност (W): 21/5
тип позиция: BAY15d
тип крушка: P21/5W
серия: Truckstar Pro NextGen
напрежение
[V]: 24
номинална
мощност [W]: 5
номинална
мощност [W]: 21
тип позиция: BAY15D
количество
[бр.]: 10
опаковка: опаковка
количество в
опаковка [бр.]: 5
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W/21 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |