-25 %
Крушка OSRAM P21/5W, 12V, 5/21W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7528 ULT-02B/EA
2.86€ (5.59лв.)
2.15€ (4.21лв.)
Без данък: 2.15€ (4.21лв.)
Описание
Крушка
P21/5W, 12V, 5/21W, тип фасунга: BAY15D, линия: Ultra Life, количество: 2 бр..
Серия:
Ultralife
Количество:
2 бр..
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот: 4
пъти по-дълъг в сравнение със стандартната крушка
базов модел
/ тип: Bay15d
издръжлива
крушка с живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение с обикновената пирнига. С ULTRA
LIFE изберете вашите собствени издръжливи крушки за кола. автомобилните крушки
издържат до 100 000 км. следователно те са идеални за водача при чести
пътувания. Модерен дизайн със сребърна глава. помага заедно да запазите времето
си и вече не се налага да сменяте крушата толкова често.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/5 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |