-25 %
Крушка OSRAM P21/5W, 12V, 5/21W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7528 K10SZT
8.33€ (16.29лв.)
6.25€ (12.22лв.)
Без данък: 6.25€ (12.22лв.)
Описание
Крушка
P21/5W, 12V, 5/21W, тип фасунга: BAY15D, линия: Standard, количество: 10 бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/5 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |