- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7225-02B
Описание
Крушка
P21/4W, 12V, 4/21W, тип фасунга: BAZ15D, линия: Standard, количество: 2 бр..
Серия:
оригинално
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: Baz15d
OSRAM
ORIGINAL LINE халогенни крушки с убедителна производителност, те са издръжливи
и рентабилни. висококачествена оригинална стандартна крушка с отлично съотношение
цена-качество.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 7225
приложение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка
електрически
технически данни
входна
мощност 25 / 5 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21/4 W
толеранс на
захранващото напрежение ±6 / ±10%
напрежение
13,5 / 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 440/15 lm
толеранс на
светлинния поток ±15 / ±20%
размери и
тегло
дължина 52,0
mm
диаметър
25,0 mm
тегло на
продукта 10,00 g
време на
работа
живот B3 180
/ 1250 h 1)
живот Tc 290
/ 4000 h 1 )
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/4W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 4 W/21 W |
| Тип фасунга | BAZ15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 440/15lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |