-25 %
Крушка OSRAM P13W, 12V, 13W, 250lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR828
19.43€ (38.00лв.)
14.57€ (28.50лв.)
Без данък: 14.57€ (28.50лв.)
Описание
Крушка P13W,
12V, 13W, тип фасунга: PG18,5D1, линия: Original Line, количество: 1 бр..
Серия:
референция за оригинална
поръчка 828
електрически
технически данни
входна
мощност 13 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 13,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни светлинен
поток 250 lm
толеранс на
светлинен поток +15% / -20%
размери и
тегло
диаметър
18,5 mm
тегло на
продукта 9,60 g
дължина 46,7
mm
време на
работа
експлоатационен
живот Tc 1500 h средна платформа
за
допълнителна информация за продукта
(стандартен
етикет) PG18.5d-1
възможности
технология
AUX 1)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P13W |
| Линия | Original Line |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 13 W |
| Тип фасунга | PG18.5D1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 250lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |