- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7504DYP-02B
Описание
LED крушка
WY21W, 12V, 1,3W, цвят на светлина: жълт, тип фасунга: WX3X16D, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Офроуд ≙ WY21W
жълто
WX3x16d
гаранция 4
години
без ECE
одобрение, не е разрешено за използване в движение по пътищата!
Информация
за продукта
справка за
поръчка 7504DYP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ WY21W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 1,8 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,30 W
тестово
напрежение 13,5 V
захранващо
напрежение толеранс ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 55 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED жълт
диаметър
20.0 mm
тегло на
продукта 12.00 g
дължина 47.5
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
гаранция 4
години
допълнителна
продуктова информационна
платформа
(стандартна звезда) WX3x16d
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | WY21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | WX3X16D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 55lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |