- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2825DRP-02B
Описание
LED крушка
W5W, 12V, 0,6W, 15 lm., цвят на светлина: червен, тип фасунга: W2,1X9,5D,
линия: LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Референтен
номер на поръчка 2825DRP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ W5W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнали/индикатори/вътрешни
електрически
технически данни
входна
мощност 0,8 W
входно
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 0,60 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 15 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED червен
диаметър
10,0 mm
тегло на
продукта 1,94 g
дължина 26,8
mm
време на
работа
живот B3
1500 h
живот Tc
4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 2880R-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Червен |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.6 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 15lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |