-25 %
Крушка OSRAM LED W5W, 12V, 0.5W, 7lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2827DYP-02B
11.25€ (22.00лв.)
8.44€ (16.51лв.)
Без данък: 8.44€ (16.51лв.)
Описание
LED крушка
W5W, 12V, 0,5W, 7 lm., цвят на светлина: кехлибар, тип фасунга: W2,1X9,5D,
линия: LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Референция
за поръчка 2827DYP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ W5W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 0,7 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 0,50 W
тестово
напрежение 13, 5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 7 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED жълт
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 2880YE-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Кехлибар |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.5 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 7lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |