- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7505DWP-02B
Описание
LED крушка
W21W, 12V, 2W, 6000 К, 154 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
W3X16D, линия: LEDriving SL, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се
използва на обществени пътища
Офроуд ≙ W21W
Cool White
6000K
W3x16d
без ECE одобрение,
не е разрешено за използване в движение по пътищата!
Референтен
номер за поръчка на подробности за продукта
7505DWP
тип продукт
(офроуд срещу път) офроуд ≙ W21W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на сигнал/индикатор
електрически
спецификации
входна
мощност 2,8 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 2,00 W
захранване
толеранс на напрежението ±10 %
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
цветна
температура 6000 K
светлинен
поток 145 lm
толеранс на
светлинен поток ±25 %
цветна
температура LED студено бяло
дължина 47,5
mm
диаметър
20.0 mm
тегло на
продукта 11.30 g
време на
работа
експлоатационен
живот B3 1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 7706CW-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | W3X16D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 154lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |