- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7505DYP-02B
Описание
LED крушка
W21W, 12V, 1,3W, 56 lm., цвят на светлина: кехлибар, тип фасунга: W3X16D,
линия: LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Използва се
основно за сигнализация и мигащи светлини
електрически
технически данни
входяща
електроенергия
2W
захранващо
напрежение
12,0 V
номинална
мощност
1,40 W
входна
мощност
толеранс
± 10%
тестово
напрежение
13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток
55lm
толеранс на
светлинен поток
± 25%
LED цвят
жълт
размери и
тегло
диаметър
20,0 mm
тегло на
продукта
12,00 g
дължина
47,5 mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3
1500 h
експлоатационен
живот Tc
4000 часа
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | W3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 56lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |