-25 %
Крушка OSRAM LED W21/5W, 12V, 1.9W, 6000К, 27/154lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7515DWP-02B
23.78€ (46.51лв.)
17.83€ (34.87лв.)
Без данък: 17.83€ (34.87лв.)
Описание
LED крушка
W21/5W, 12V, 1,9W, 6000 К, 27/154 lm., цвят на светлина: студено бял, тип
фасунга: W3X16Q, линия: LEDriving SL, количество: 2 бр., без одобрение - не
може да се използва на обществени пътища.
Крушка LED
(блистер 2 бр.) W21/5W 12V 2/0.40W W3X16Q, типово одобрение: НЕ - не е
подходящо за използване по обществени пътища LEDriving SL, бяло студено 6000K.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W21/5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.9 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 27lm/154lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |