- Наличност: В наличност
- Модел: OSR921DWP-02B
Описание
LED крушка
W16W, 12V, 2,1W, 6000 К, 130 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
W2,1X9,5D, линия: LEDriving SL, количество: 2 бр., без одобрение - не може да
се използва на обществени пътища
Офроуд ≙ W16W
Студено бяло
6000K
W2.1x9.5d
аранция 4
години
без ECE
одобрение, не е разрешено за използване в движение!
технически
данни Данни
за продукта
референция
за поръчка 921DWP
тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ W16W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна мощност
2,9 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 2,10 W
толеранс на
захранващото напрежение ± 10%
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
цветна
температура 6000 K
светлинен
поток 280 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED студено бял
размери и
тегло
дължина 35,9
mm
диаметър
11.0 mm
тегло на
продукта 4.30 g
време на
работа
експлоатационен
живот B3 1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W16W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2.1 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 130lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |