-25 %
Крушка OSRAM LED W16W, 12V, 1.4W, 80lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR921DRP-02B
25.21€ (49.31лв.)
18.91€ (36.98лв.)
Без данък: 18.91€ (36.98лв.)
Описание
LED крушка
W16W, 12V, 1,4W, цвят на светлина: червен, тип фасунга: W2,1X9,5D, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Крушка LED
W16W LEDriving SL (блистер, 2бр., 12V, червена, 2.2W, тип фасунга: W2.1X9.5D;
не е за движение по пътищата). LEDriving SL ≙ W16W
се използва
главно за сигнални/индикаторни приложения
2w
12,0 V
1,40 W
80lm
дължина 35,7
mm
диаметър 11
mm
живот B3
1500 h
живот TC
4000 h
P2.1x9.5p
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W16W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.4 W |
| Тип фасунга | W2.1X9.5D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 80lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |