- Наличност: В наличност
- Модел: OSR3893DWP-02B
Описание
LED крушка
T4W, 12V, 0,8W, 6000 К, 70 lm., цвят на светлина: топло бял, тип фасунга: BA9S,
линия: Ledriving, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища
Офроуд ≙ T4W
Cool White
6000K
BA9s
без ECE
одобрение, не е позволено да се използва в движение по пътищата!
Информация
за продукта
справка за
поръчка 3893DWP
тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ T4W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор/вътрешни
електрически
технически данни
входна
мощност 1 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 0,80 W
тест
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 75 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студен бял
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 2.70 g
дължина 27.4
mm
време на
използване
експлоатационен
живот B3 1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 3850WW-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Топло бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | T4W |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.8 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 70lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |