- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7507DYP-02B
Описание
LED крушка
PY21W, 12V, 1,3W, 56 lm., цвят на светлина: жълт, тип фасунга: BAU15S, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Без ECE
одобрение, не е разрешено за използване в движение по пътищата! Информация за
продукта
справка за
поръчка 7507DYP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ PY21W
приложение
(базирано на категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 1,5 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,30 W
тестово напрежение
13,5 V
захранване
толеранс на напрежението ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 50 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED жълт
размери и
тегло
диаметър
25,0 mm
тегло на
продукта 16,00 g
дължина 52,5
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 7459YE-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 56lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |