-25 %
Крушка OSRAM LED PS19W, 12V, 1.8W, 6000К, 140lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5201DWP
12.94€ (25.31лв.)
9.70€ (18.97лв.)
Без данък: 9.70€ (18.97лв.)
Описание
LED крушка
PS19W, 12V, 1,8W, 6000 К, цвят на светлина: студено бял, тип фасунга: PG20/1,
линия: Ledriving, количество: 1 бр., без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища
Референтен
Tellimuse 5201DWPPS19W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за дневни светлини
Входна мощност
на
електрически данни 1,8 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 1,60 W
изпитвателно напрежение 13,5 V толеранс на електрически вход ±10% фотометрични
данни светлинен поток 140 lm толеранс на светлинен поток ± 25 % цветна
температура 6000 K светлина Цвят LED чист бял диаметър 15,5 mm Тегло на
продукта 11,00 g дължина 42,5 mm време на работа живот B3 1500 h живот Tc 4000
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | PS19W |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.8 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PG20/1 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 140lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |