-25 %
Крушка OSRAM LED P21W, 12V, 1.9W, 66lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7506DRP-02B
19.63€ (38.39лв.)
14.73€ (28.81лв.)
Без данък: 14.73€ (28.81лв.)
Описание
Крушка LED (Блистер
2 бр.) P21W 12V 1.9W BA15S LEDriving SL, червена.
Няма
одобрение на ECE, не е за използване по пътищата!
LED крушка
P21W, 12V, 1,9W, 66 lm., цвят на светлина: червен, тип фасунга: BA15S, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.9 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 66lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |