- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7506DWP-02B
Описание
Офроуд ≙ P21W
LED крушка
P21W, 12V, 1,9W, 6000 К, 154 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
BA15S, линия: LEDriving SL, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се
използва на обществени пътища
Студено бяло
6000K
BA15s
без ECE
одобрение, забранено за използване в движение!
Информация
за продукта
справка за
поръчка 7506DWP
тип продукт
(офроуд срещу път) офроуд ≙ P21W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 1,8 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,40 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 160 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
диаметър
25,0 mm
тегло на
продукта 16,00 g
дължина 52,5
mm
време на
работа експлоатационен
живот B3
1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.9 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 154lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |