- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7506DYP-02B
Описание
LED крушка
P21W, 12V, 1,3W, 56 lm., цвят на светлина: жълт, тип фасунга: BA15S, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Информация
за продукта
справка за
поръчка 7506DYP
тип продукт
(офроуд срещу път) офроуд ≙ P21W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнали/индикатори
електрически
технически данни входна
мощност 1,8
W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,30 W
толеранс на
захранващото напрежение ±25 %
тестово
напрежение 13,5 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 50 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED жълт
размери и
тегло
дължина 52,5
mm
диаметър
25,0 mm
тегло на
продукта 16,00 g
време на
работа живот
B3 1500 h
живот Tc
4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 56lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |